Strona Internetowa dla przedszkola Kraina Marzeń Nowy Sącz

Kraina Marzen to nowoczesny ośrodek edukacyjny w Nowym Sączu. Oferuje wysokiej jakości edukację w nowoczesnym, przyjaznym dla dzieci środowisku. Ideą ośrodka jest przygotowanie dzieci do nadchodzących wyzwań, w tym do podjęcia nauki w szkole.

Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej dla przedszkola, która prezentowałaby szeroką ofertę zajęć oferowanych przez przedszkole. Dlatego też zwróciliśmy uwagę na intuicyjną strukturę strony, w której każdy link umieszczony jest w logicznej kolejności. Naszym celem było stworzenie projektu, w którym wszystko jest w dobrym guście i buduje pozytywny obraz.

Czcionka bezszeryfowa użyta na stronie to Segoe UI , która jest krojem bezszeryfowym. Czcionki takie jak ta są bardzo popularne, ponieważ są bardzo czytelne w niskiej rozdzielczości, a tym samym bardzo łatwe do odczytania w małych rozmiarach – na przykład w telefonach lub w przeglądarkach internetowych.

Strona jest również wygodnym narzędziem komunikacji między rodzicami a przedszkolem. Rodzice mogą czytać aktualności, oglądać zdjęcia i filmy o swoich dzieciach. Ogromnym plusem jest specjalnie zaprojektowany formularz do składania wniosków przedszkolnych. Pozwala on nie tylko na przesłanie niezbędnych informacji, ale również pliku, np. pobranego ze strony i wypełnionego wniosku.

Trzy okna przeglądarki z stroną krainamarzen.eu

Dlaczego strona internetowa dla przedszkola jest ważna?

365/24/7

Dostępność

Strona internetowa Twojego przedszkola będzie dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu wszystkie osoby zainteresowane Twoją placówką będą mogły dowiedzieć się o niej więcej o każdej porze dnia.. Strona internetowa jest źródłem przydatnych informacji, a tym samym stanowi dużą pomoc dla ludzi.

Bądź na beżąco

Aktualności

Jeśli chcesz dążyć do unowocześnienia swojego przedszkola, to powinieneś w pełni wykorzystać Internet. Twoi klienci zawsze będą mogli zapoznać się z Twoją firmą i ofertą. Dowiedzą się więcej o tym, jak działa Twoje przedszkole. I być może dzięki temu zdobędziesz uwagę wielu nowych klientów.

Nie marnuj zasobów

Oszczędność

Jeśli chcesz pozbyć się telefonów i sms-ów z najczęściej zadawanymi pytaniami, to koniecznie załóż stronę internetową dla swojego przedszkola. Umieść na niej najważniejsze informacje i zapewnij swoim klientom wygodę, a tym samym oszczędność czasu i wysiłku.

Pozyskaj nowych klientów

Ekspozycja

Każdego dnia, rodzice w Twojej okolicy szukają najlepszego przedszkola dla swoich dzieci. Wykorzystując siłę rankingów wyszukiwarek dla swojej strony internetowej, można uzyskać dodatkową reklamę, która skutkuje napływem klientów. To rozwiązanie sprawdziło się w przeszłości w wielu firmach.

Zaprezentuj się

Zaufanie

Zanim ludzie zdecydują, czy chcą z Tobą współpracować, zazwyczaj sprawdzają Twoją firmę w Internecie. Posiadanie własnej strony internetowej jest kluczowe dla budowania biznesu. Możesz dać potencjalnym klientom wszystkie informacje, na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa dla przedszkola może być narzędziem do pozyskiwania klientów, ale także wspomagania działań marketingowych na szerszą skalę.

Zbudujemy stronę internetową, która rozwinie Twój biznes!

Przewiń do góry