O Nas

Dwójka osób pracujących w biurze

Czym się zajmujemy

Wiral Strony Internetowe i Więcej

Mieścimy się w Nowym Sączu, ale mamy klientów na całym świecie. Nie tylko budujemy strony dla naszych lokalnych klientów – współpracujemy z firmami i organizacjami z całego świata.
Wiral jest firmą, która specjalizuje się w szerokim zakresie usług związanych z branżą IT, projektowaniem graficznym, optymalizacją stron internetowych i dostosowywaniem ich do potrzeb realnego rynku. Tworzymy responsywne strony internetowe Nowy Sącz, których układ, charakter i treść dostosowane są do różnych platform sprzętowych. Zajmujemy się również projektowaniem kompletnych stron internetowych, oferując naszym klientom możliwość skorzystania z wielu różnych, profesjonalnych szablonów. Wybierając naszą ofertę, mogą być Państwo pewni, że zaprojektowana przez nas strona będzie nie tylko ciekawa, ale również zaskakująca i profesjonalnie dopracowana.

Realizowane przez nas usługi
dzielimy na kilka etapów:

Identyfikacja potrzeb klienta

Zbieranie informacji o przyszłości Twojego serwisu w kontekście potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

Planowanie

Proces, który jest bardzo ważny z punktu widzenia klienta. To dzięki niemu wie on na jakim etapie jest jego nowa strona internetowa.

Szkic strony internetowej

Projektowanie i całościowy układ strony internetowej, którego celem jest określenie ogólnego zarysu strony internetowej i – na tym etapie – dostosowanie jej do potrzeb ostatecznego odbiorcy.

Budowanie strony internetowej

Budowa strony internetowej polega na tworzeniu prawdziwych stron internetowych, które są rzeczywiście budowane, a następnie – w zależności od życzeń klienta – mogą być w razie potrzeby aktualizowane.

Jazda próbna

Testowanie – na tym etapie stworzona dla klienta witryna, jest na bieżąco testowana przez profesjonalnych testerów. Jest to czas na usunięcie wszystkich błędów i niedoróbek.

grafika wektorowa ludzie pracujący w biurze

Specjaliści od wizerunku Twojej firmy

Wachlarz usług pod jednym dachem

Jesteśmy czymś znacznie więcej niż tylko firmą, która projektuje strony internetowe; zajmujemy się również tworzeniem sklepów internetowych, projektowaniem graficznym, marketingiem w mediach społecznościowych i SEO. Łączymy wszystkie te dziedziny, aby tworzyć innowacyjne, kreatywne rozwiązania dla naszych klientów.

Najlepszym sposobem na uzyskanie profesjonalnego wizerunku jest dobry projekt wizytówki, profesjonalna praca nad stroną internetową oraz posiadanie strony na Facebooku, Instagramie, i Twitterze.

Zbudujemy stronę internetową, która rozwinie Twój biznes!

Scroll to Top