Faq

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Wizytówka Internetowa (strona internetowa bez podstron) ze zdjęciem, krótkim tekstem i danymi kontaktowymi, to koszt 350zł.

W zależności od ilości podstron, stopnia optymalizacji, podpięcia pod wyszukiwarki, ilości zdjęć, obróbki i pozycjonowania. Okres ten może wynosić od tygodnia do miesiąca.

Zjawisko polegające na zdobywaniu uwagi oraz generowaniu ruchu internetowego przy pomocy serwisów społecznościowych. Do promocji marki wykorzystuje się takie portale społecznościowe jak Facebook, Twitter, LinkedIn, Yelp, YouTube czy blogi. Media społecznościowe w ostatnim czasie odgrywają coraz większą rolę w działaniach marketingowych wielu firm ze względu na fakt, że są łatwo dostępne dla wszystkich, którzy mają dostęp do Internetu. Social media marketing umożliwia bezpośredni dostęp do pożądanej grupy docelowej, a dodatkowo obniża koszty działań marketingowych. (Źródło Wikipedia)

Oczywiście! Oferujemy pomocy przy aktualizacji oraz wprowadzaniu nowej zawartości na Twoją stronę. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzisz czas i sprawisz, że ​​Twoja witryna stale będzie prezentowała świeży wygląd z najnowszą zawartością.

Przez cały okres trwania projektowania strony internetowej mają państwo wgląd w prace jakie są dokonywane. Po zakończeniu klient otrzymuje od nas pełen dostęp do strony wraz z krótkim instruktażem. Naszym celem jest przyspieszenie działania systemu zarządzania treścią witryny i zademonstrowanie wszystkich dostępnych
funkcji w tempie, które najbardziej Ci odpowiada.

Projektowanie graficzne to proces komunikacji wizualnej i rozwiązywania problemów za pomocą
typografii, fotografii i ilustracji.
Projektanci graficzni tworzą koncepcje wizualne, ręcznie lub przy użyciu oprogramowania komputerowego, w celu przekazywania pomysłów, które inspirują, informują lub zniewalają konsumentów.

Przewiń do góry