E-commerce

E-commerce stał się dla wielu firm coraz popularniejszym kanałem dystrybucji. Klienci mogą kupować towary i usługi w firmowym sklepie internetowym, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jest to korzystne ze względu na wygodę dostarczenia produktu prosto pod ich drzwi i ochronę systemu płatności przed potencjalnymi oszustami.

E-commerce w dużej mierze pojawił się w ciągu ostatnich kilku dekad wraz z rozwojem nowych technologii, które zapewniły konsumentom łatwy dostęp do produktów dostosowanych do ich konkretnych potrzeb, niezależnie od tego, gdzie na świecie mieszkają i ile pieniędzy muszą kupić.

E-commerce był dobrodziejstwem dla współczesnego rynku detalicznego, umożliwiając klientom zakupy przez całą dobę bez konieczności wstawania z ekranu komputera. Ta dodatkowa wygoda pomogła firmom zachować konkurencyjność na coraz bardziej globalnym rynku.

Na naszym blogu publikujemy porady i wskazówki, które pomogą Ci zaspokoić Twoje potrzeby e-commerce. Tematyka obejmuje tworzenie sklepu internetowego, skuteczne strategie marketingowe, jak sprzedawać online i wiele więcej – wszystko to udzielanie praktycznych, namacalnych porad.

ramka obrazu z napisem black friday cyber monday

Czarny Piątek i Cyber Poniedziałek 2021

Znajdziesz tutaj pomysły marketingowe, które możesz wykorzystać podczas czarnego piątku, a ponieważ cyber poniedziałek idzie w parze z czarnym piątkiem, te pomysły będą również przydatne w tej kampanii marketingowej. Najpierw sprawdźmy o co w tym wszystkim chodzi. Co to jest Czarny Piątek? Czarny piątek dzień po tym, jak amerykanie obchodzą Święto Dziękczynienia. Ten dzień wyznacza …

Czarny Piątek i Cyber Poniedziałek 2021 Czytaj »

Dlaczego warto przenieść firmę do Internetu?

Dlaczego warto przenieść firmę do Internetu? Wiele osób mówi o prowadzeniu biznesu online lub „przeniesieniu firmy do sieci”. Dla wielu osób może się to wydawać zbyt trudne lub zbyt ryzykowne. Oto dziewięć powodów, które przekonają Cię, że jest inaczej. Poprawa wizerunku firmy​ Samo to powinno być wystarczającym powodem, aby założyć przenieść firmę do Internetu i …

Dlaczego warto przenieść firmę do Internetu? Czytaj »

Zbudujemy stronę internetową, która rozwinie Twój biznes!

Scroll to Top