O nas

budowanie stron internetowych

Budowanie stron internetowych

Strona internetowa to nie tylko kod. Dla nas to satysfakcja i zysk klienta!

Dobra strona internetowa jest czymś więcej niż tylko kodem napisanym w określonym języku programowania. To przede wszystkim „cyfrowy nośnik informacji” o firmie, marce lub… o określonym produkcie. Jest to też pewnego rodzaju wizytówka, której wykonanie świadczy o profesjonalizmie danej firmy. Naszą rolą jest stworzenie jej w taki sposób, by jej treść nie tylko podobała się Internautom, ale wręcz budziła w nich zachwyt i rozbudzała potrzeby kupna określonego produktu.

Kim jesteśmy i jak działamy?

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym tworzeniem zaawansowanych stron

WWW, opartych na CMS WordPress. Jesteśmy podmiotem specjalizującym się w szerokiej gamie usług związanych z branżą IT, projekty graficzne, optymalizacją stron WWW i dostosowywaniem ich do potrzeb realnego rynku. Tworzymy strony responsywne, których układ, charakter i treść są dopasowane do różnych platform sprzętowych. Realizujemy również kompleksowe projektowanie stron WWW, oferując naszym klientom możliwość skorzystania z wielu różnych, profesjonalnych szablonów. Wybierając naszą ofertę, można mieć pewność, że zbudowana przez nas witryna nie tylko będzie interesująca, ale też zaskakująca i merytorycznie dopracowana.

Budowanie stron internetowych? To nie problem!

Dla nas budowanie stron internetowych to coś więcej, niż tylko praca. To pasja, którą dzielimy się z naszymi klientami. 

Projektowanie strony internetowej realizacja - dlaczego my?

Realizowane przez nas usługi dzielimy na kilka etapów:

Identyfikacja potrzeb

Zbieranie informacji dotyczących przyszłej strony WWW w kontekście potrzeb klienta i jego oczekiwań względem niej.

Planowanie

Planowanie procesu, które jest szczególnie ważne z punktu widzenia klienta. To dzięki niemu wie on, na jakim etapie realizacji znajduje się jego nowa strona.

Szkic strony internetowej

Projektowanie i ogólny layout strony, których celem jest określenie ogólnego zarysu witryny i - już na tym etapie - dostosowanie jej do potrzeb finalnego odbiorcy.

Budowanie strony internetowej

Kodowanie - to rzeczywiste tworzenie stron internetowych, którego efektem jest stworzenie gotowej strony, aczkolwiek - w uzgodnieniu z klientem - może być ona na bieżąco aktualizowana.

Jazda próbna

Testowanie - na tym etapie stworzona dla klienta witryna, jest na bieżąco testowana przez profesjonalnych testerów. Jest to czas na usunięcie wszystkich błędów i niedoróbek.

zrealizujemy każdy, nawet najbardziej złożony i wymagający projekt

Nasza firma posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie projektowania mniej lub bardziej zaawansowanych stron internetowych. Jesteśmy podmiotem, który „ma za sobą” wiele różnych, ciekawych realizacji! Naszym klientom możemy przedstawić bardzo bogate referencje, które nie tylko świadczą o naszym profesjonalizmie, ale też o  naszej pracowitości i umiejętności terminowego realizowania wcześniej przyjętych projektów. Jesteśmy rzetelnym usługodawcą, dla którego dotrzymanie terminów to priorytet. I właśnie dlatego nasza firma cieszy się tak dużym uznaniem wśród swoich klientów.

Przewiń do góry