fbpx
10 najlepszych narzędzi SEO, które pomogą Twojej firmie działać sprawnie.

10 najlepszych narzędzi SEO, które pomogą Twojej firmie działać sprawnie.

Spis treści
  Add a header to begin generating the table of contents
  Ahrefs

  Jest to jedno z najbardziej polecanych narzędzi SEO online. To narzędzie pomaga w prawidłowym zbadaniu witryny i zapewnia szczegółowe informacje o linkach, słowach kluczowych, profilu rangi itp. Jeśli potrzebujesz szczegółowego raportu dotyczącego linków zwrotnych, musisz wybrać to narzędzie. Ahrefs określi również linki zwrotne konkurencji, aby wykorzystać je jako punkt wyjścia dla własnej marki.

  SEMRush

  To narzędzie służy do badania słów kluczowych oraz sprawdzenia konkurencji.  Semrush Jest narzędziem freemium. Najlepsze w Semrush jest to, że ma 20 sposobów na badanie konkurencji. To narzędzie jest ulubionym narzędziem w społeczności SEO. Popularną funkcją tego narzędzia jest domena vs. domena do porównywania witryny z konkurencją. Oferuje zaawansowane słowa kluczowe oraz  badania konkurencji. Możesz także zobaczyć, kim są twoi konkurenci zarówno w przypadku produktów organicznych, jak i AdWords.

  KWFinder

   KWFinder jest najlepszym narzędziem SEO, które pomoże Ci znaleźć słowa kluczowe z długim ogonem. Wielu ekspertów korzysta z tego narzędzia, aby znaleźć najlepsze słowa kluczowe  i  generować raporty analityczne na linki zwrotne i SERP (strony wyników wyszukiwania). To narzędzie do śledzenia rang pomaga określić ranking, jednocześnie śledząc poprawę na podstawie kluczowych wskaźników. Nowe słowa kluczowe pomogą Twojej stronie uzyskać wyższą pozycję.

  Mangools

  To narzędzie pomaga sprawdzić słowa kluczowe konkurentów, ich linki zwrotne; możesz także śledzić ich ranking, analizować ich SERP i uzyskać wgląd w dane SEO swoich konkurentów. Za pomocą Mangools możesz zarządzać danymi na swój własny sposób. To najlepsze narzędzie SEO, które pomoże Ci zbadać konkurencję.

  Google Search Console

  To bezpłatne narzędzie SEO. Umożliwia monitorowanie raportów dotyczących obecności Twojej witryny w Google SERP. Pomaga Ci dowiedzieć się, jak Google indeksuje i pozycjonuje Twoją witrynę. Jest to narzędzie do sprawdzania SEO, które pomaga zrozumieć, w jaki sposób Google i jego użytkownicy przeglądają twoją stronę internetową, pozwala zoptymalizować wyniki w wynikach wyszukiwania Google. Można również znaleźć wiarygodne dane słów kluczowych.

  Google Analytics

  Google Analytics jest najczęściej używanym narzędziem w społeczności SEO. Krótko mówiąc, Google Analytics to bezpłatne narzędzie do śledzenia oferowane przez Google, które pokazuje, jak użytkownicy korzystają z Twojej witryny.
  Google Analytics oferuje informacje o zachowaniach użytkowników, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla Twojej firmy. Istnieje wiele powodów, dla których warto korzystać z Google Analytics.
  Oto niektóre z jego zalet:

  • Zmierz wydajność swojej witryny
  • Sprawdź, czy Twoje działania marketingowe przynoszą efekty
  • Jaki rodzaj treści należy utworzyć lub jakie produkty mają zostać umieszczone na stronie
  • Dzieli użytkowników na różne segmenty (np. Wiek, płeć, kraj, urządzenie itp.)
  Woorank

  Jest to zarówno bezpłatne, jak i płatne narzędzie do analizy SEO. Zapewnia opcje śledzenia i raportowania danych marketingowych. Możesz także poszukać słów kluczowych konkurentów. Pomoże Ci również zrozumieć skuteczność Twoich słów kluczowych, abyś mógł zoptymalizować je dla użytkowników w najlepszy możliwy sposób. Woorank może zidentyfikować zduplikowane treści i problemy z bezpieczeństwem oraz zapewnić rozwiązania, które mogą je naprawić.

  Fat Rank

  Fat Rank to narzędzie do sprawdzania rang słów kluczowych. Umożliwia łatwą analizę wydajności witryny. Za pomocą tego narzędzia możesz poznać pozycję swojej witryny. Dzięki tym informacjom możesz lepiej zoptymalizować swój sklep internetowy pod kątem tych słów kluczowych i wprowadzić odpowiednie zmiany.

  Screaming Frog

   To narzędzie pomaga oszczędzać czas na analizowanie wydajności witryny i przeprowadzanie szybkich audytów. Zapewnia to dużą prędkość podczas wykonywania pracy. Screaming Frog pokazuje również błąd, duplikaty treści, złe przekierowania i obszary, w których można poprawić budowanie linków.

  SEOptimer

  To bezpłatne narzędzie , które służy do audytu. SEOptimer pozwala poznać ogólną wydajność SEO Twojej witryny. Pomoże Ci wyświetlić dane strony, takie jak wrażenia użytkowników, użycie słowa kluczowego, szybkość, responsywność na urządzenia mobilne, profile linków zwrotnych i domain authority. Po zakończeniu audytu SEOptimer oceni Twoją witrynę i przedstawi zalecenia.

  W Wiral wiemy jak ważna jest wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania, dlatego jedną z naszych usług jest pozycjonowanie na stronie (on site).

   

  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on telegram
  Share on whatsapp
  Przewiń do góry
  Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.